۰۹ مرداد ۱۴۰۰

همایش چشم انداز صنعت زغال در بازار سرمایه

با استدلال می توان ثابت کرد که صنعت زغال یک صنعت اقتصادی است درحالی که تا کنون سرمایه زیادی در ایران روانه این سمت نشده است.

سعید صمدی، دبیر انجمن زغال سنگ ایران افزود: در انجمن زغال سنگ به این نتیجه رسیدیم که مهمترین مشکل صنعت زغال بحث اقتصاد این حوزه و، سرمایه گذاری است.علی رغم ذخیره قطعی ۱/۲ میلیارد تنی زغالسنگ ایران ولی تولید آن حدود ۱/۵ میلیون تن در سال است واین میزان تولید با ذخایر تطابق ندارد.

وی با بیان اینکه همایش چشم انداز صنعت زغال در بازار سرمایه جنبه اقتصادی دارد اظهار داشت: زغال از جمله کانی هایی است که در ایران سرمایه کمتری به آن هدایت شده است در حالی که با استدلال می توان اقتصادی بودن این صنعت را ثابت کرد.

صمدی با تاکید دوباره این موضوع که بیشتری چالش صنعت زغال در شرایط فعلی بحث سرمایه گذاری و جذب سرمایه است گفت: از اینرو در این همایش بیشتر بحث های اقتصادی و سرمایه گذاری مطرح خواهد شد و با همین دید این مراسم برگزار خواهد شد.

گفتنی است، در همین راستا انجمن زغال سنگ ایران همایش یک روزه چشم انداز صنعت زغال سنگ در بازار سرمایه را ۶ آذر ماه ساعت ۱۵ لغایت ۱۸ در مرکز همایش سازمان مدیریت صنعتی واقع در تهران خیابان شیخ بهایی شهرک والفجر خیابان ایرانشناسی خیابان نهم پلاک ۶  برگزار می کند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره تلفن ۸۶۰۸۰۵۲۱ تماس بگیرند

درباره نویسنده

نوشته های مرتبط

نظری بگذارید